Editor dat Digitální Technické Mapy Moravskoslezské kraje (DTM MSK)

V MSDC najdete skvělý kolektiv odborníků a specialistů, kteří společně tvoří digitální budoucnost Moravskoslezského kraje.
Co nabízíme:
• Notebook a firemní telefon
• přátelské neformální prostředí
• podpora vzdělávání a osobního rozvoje
• home office 2 dny v týdnu
• 5 týdnů dovolené a 4 Sick days ročně
• peněžní příspěvek na stravování
• příspěvek z fondu FKSP na kulturu, zdraví, sport či cestování
• stabilní zázemí krajské organizace
• flexibilní pracovní doba
Není zde vypsaná žádná pozice?

Neváhejte se nám ozvat na kariera@msdc.cz.

Chcete se s námi podílet na spuštění největšího projektu geoinformatiky za několik desetiletí?

Kdo jsme:
Moravskoslezské datové centrum je příspěvková organizace zřízená Moravskoslezským krajem, jejímž cílem je vybudování vysokorychlostní datové sítě, zajišťování aktivní kybernetické bezpečnosti korporace a správa Digitální technické mapy kraje. Centrum zajišťuje prostředí pro rozvoj elektronických služeb Moravskoslezského kraje. Zároveň organizace slouží jako poradenské a konzultační místo v oblasti ICT technologií pro ostatní krajské příspěvkové organizace.

Co vás čeká?
• budete se podílet na spuštění největšího projektu geoinformatiky za několik desetiletí
• budete vykonávat editorskou činnost Základní Prostorové Situace (ZPS), případně Dopravní Infrastruktury (DI) a Technická Infrastruktury (TI), včetně kontroly a validace dat, která budou zaslána k zapracovaní do DTM MSK
• budete aktualizovat a spravovat datový sklad DTM MSK

Náplň práce:
• posuzování geodetických aktualizačních dokumentací
• provádění elementárních změn a úprav dat ZPS
• údržba dat DI a TI, které reprezentují majetek Moravskoslezského kraje a jeho vedení v DTM MSK
• spolupráce s oddělením GIS Krajského úřadu MSK na projektech využívající prostorová data

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
• vysokoškolské́ vzdělaní́ v bakalářském nebo magisterském studijním programu; za výhodu považujeme vzdělání v oboru geoinformatika nebo geodézie, geografie, a dále v oborech se stavebním nebo dopravním zaměřením
• znalost práce v GIS, případně v CAD, zkušenosti s daty velkých měřítek (geodetická zaměření) a znalost databází výhodou
• schopnost efektivně spravovat a aktualizovat prostorová́ data
• ochota učit se novým nástrojům a postupům
• pečlivost a systematičnost
• dobré komunikační a mezilidské dovednosti, protože základem Vaší práce bude komunikace s různými zainteresovanými stranami (schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat na řešení problémů je klíčová pro úspěch v roli editora dat DTM)
• analytické a strategické myšlení ve vazbě na správu digitální technické mapy MSK

Výhodou bude:
• disponibilita platným oprávněním k vykonávání činnosti ÚOZI (Úředně oprávněný zeměměřický inženýr – zkoušky ČÚZK)

Co vám můžeme nabídnout?
• platové zařazení v 11. platové třída dle nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě č. 341/2017 Sb. v platném znění (základní plat 25.280 Kč – 37.170 Kč s možností až 50% příplatku a mimořádných motivačních odměn)
• notebook a mobilní telefon

Nástup od 1.7.2024 nebo dle dohody.

Své životopisy prosím zasílejte na kariera@msdc.cz